Hjem | Deltagere | Tidsplan | Arrangørstab | Program | Resultater | Info om arrangementet | Vegbeskrivelse | Sponsorer | Video | Bilder

Deltagere 2022

For mer info om hver enkelt deltager - klikk på navnet og du kommer til deres egen side.
(Har du ikke fått egen side? Ta kontakt med oss, da mangler vi opplysninger på deg/ hund)

<
  Hundeføre Hund Rase Klubb Lag
1 Katrine Bøen XO Mali Schæfer Nidaros BHK Nidaros BHK
2 Marina Eriksson Meet Myown Saman Ghoddos «Nosi» Australian Sheperd NRH Nidaros BHK
3 Vidar Pettersen* Krokasmedens Witch Malinois Fredrikstad og omegn Brukshundklubb  
4 Oddveig H Moen Ulvehiets Emil Schæfer NBF  
5 Vibecke Carlsson Hod Border Collie NRH Møre og Romsdal  
6 Siri Moe Jensen Nanduhrias Nahar (Neo) Tervueren NRH Oslo, Asker og Bærum  
7 Frank Mellemsæther Lindjax Qlint Malionis Nannestad og omegn Hundeklubb Forsvarets Hundeskole
8 Stian Pedersen Bratland* Blackneck`s C´Vanna Schæfer    
9 Henriette Pøhl Haagensen* XO Koko Schæfer Forsvarets hundeskole Forsvarets Hundeskole
10 Gro Anett Myklebust Beonsy Frå Kolåstind Tervueren Nidaros BHK Team Kolåstind
11 Jane Lindstrøm* Hedeforsens Compis Schæfer Forsvarets hundeskole Forsvarets Hundeskole
12 Øyvind Flenstad Extraction A-Focus Malinois Elverum HK Forsvarets Hundeskole
13 Stian Stende Odin vom Düwelsbarg Strihåret Vorsther  
14 Øystein Ramseng Nariga av Martes Foina Schæfer NRH Søndre Nordland  
15 Jostein Aas Barielis Armann Schæfer NRH Rygge lag NRH Rygge Lag
16 Kamilla Nyhagen Ariens Defender Schæfer Gudbrandsdalen hundeklubb  
17 Michelle Hauge Aika Schæfer NRH Rygge lag NRH Rygge Lag
18 Hans Jørgen Brogård Jensen Schæfergaardens Bonnie Schæfer NRH Rygge Lag NRH Rygge Lag
19 Ronny Iversen Foglmanns oh so active Cosmos (Bror) Golden Retriver NRH Østfold og Follo  
20 Ane Dille Andersen Trøst Malinois/Schæfer NRH Røros lag Nidaros BHK
21 Kristin Løken ChaBlis von Erikson Airedale Terrier Asker HK  
22 Terje Østlie Ariens Fidler Schæfer Elverum Hundeklubb  
23 Sylvi Nilsen Amy sin Ferrari Golden Retriver NRH og Elverum HK Amy sitt team
24 Rolf-Rune Solhaug Viätt's Hexa Border Collie NRH Rana Lag/ Rana Trekk og Brukshund klubb.  
25 Monica Tegler Tunevannets Kasi Border Collie Fredrikstad og omegn Brukshundklubb Fredrikstad og omegn Brukshundklubb
26 Bjørnar Strand Kustmarkens Bari Schæfer Nidaros BHK Nidaros BHK
27 Hege Catrin Svensen Kiæråsen Diva Border Collie Fredrikstad og omegn Brukshundklubb Fredrikstad og omegn Brukshundklubb
28 Rickard Haltnes Pontiac Firebird Golde retriever NRH Lier Lag Amy sitt team
29 Mona Volsdal Bimse sin Tesla Roadster Retreiver Elverum Hundeklubb Amy sitt team
30 Marianne Barstad Melle Anne frå Kolsåstind Tervueren   Team Kolåstind
31 Ami Andrea Heer Aas* Laxedex Ego Schæfer Nidaros Brukshundklubb Nidaros BHK
32 Ingar Oliversen Tunevannets Molli Border Collie   Fredrikstad og omegn Brukshundklubb
33 Jon Arne Melle Arg frå Kolåstind Tervueren   Team Kolåstind
34 Lidvard Auflem Lann Morian Lennox Groenendael Nidaros BHK Nidaros BHK
35 Torunn Osen Kiæråsens Croz Border Collie Fredrikstad Hundeklubb Fredrikstad og omegn Brukshundklubb
36 Leif Ove Skancke XO Jenny Schafer    
37 Peder Zeiner Christiansen* Ultimate Giant Craig "Nero" Risenschnauzer Follo Brukshundklubb  
38 Trine Tørrissen* Snjos Blue Jarra Australian Cattledog Asker Hundeklubb  
39 Trine Norill Jonassen* Inlicios High and Low (Baloo) Toller NRH  
40 Karoline Reitan Blackneck's B'Xanti Malinois NRH  
41 Rosita Johansen* Emenems Enya Border Collie Stovner hundeklubb  
42 Fredrik Bergmann Ulveflokken's El Ammo Schafer NRH Romerike  

* = Debutant